La vie en France, aneb fascinující perly z každodenního života ve Francii – 1. část (podcast #12)

V dnešní epizodě tohoto, dlouhodobě připravovaného, podcastu vás zavedu do mystérií, bizardností a kuriozit z mého života ve Francii.

V tomto prvním dílu se dozvíte například to:

  • Proč se tu platí daně z bazénu?
  • Jak to tu byrokraticky funguje?
  • Jak je to v Provence s pronájmem a prodejem nemovitostí?
  • Můj osobní příběh
  • Jaké poplatky se platí v souvislosti s nemovitostmi?
  • Jedí Francouzi žáby?
  • Jak je to tu s otevírací dobou?
  • Co mateřská dovolená?

Věnujte si 46:41 minut svého času a zaposlouchejte se ↓↓↓

Samozřejmě tuto epizodu najdete na všech dostupných podcast platformách jako Spotify, Apple Podcasts, Google a i YouTube.

Toto je první díl, rozhodně vám brzy natočím další, protože na seznamu mám tóóólik věcí, o kterých vám prostě musím povědět.

A pokud máte chuť, tady je další epizoda, o které v tomto podcastu také mluvím.

Tak ať nemusíte hledat, máte ji tu:

Mějte se moc krásně a posílám pozdrav z levandulových polí. :-)
PS: Užijte si dnešní epizodu a klidně mi napište, jak se vám líbila na marketa@solisortus.cz.

Markéta Králová

Neuro-lingvistka s praxí od roku 2010, online lektorka jazyků (de, fr) a hry na klavír.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více než 4.500 lidí. Mění zajeté stereotypy v přístupu k jazykům, vede intenzívní jazyko-konverzační kurzy a individuální lekce hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Chceš začít malým krokem hned teď?

Pojď objevit svou VNITŘNÍ MOTIVACI!

Znát své touhy a důvod toho, proč to celé děláte, je pro úspěch v jakémkoli jazyce zásadní. Proč vlastně chcete poznat vámi vytoužený jazyk a ovládat ho? Co toužíte prostřednictvím tohoto jazyka zažít? V čem se potřebujete realizovat? A chcete to skutečně vy sama/sám? Hlavní není CO děláte, ale ODKUD v sobě to děláte. Stáhněte si zdarma relaxační mp3 nahrávku a pojďte se zaposlouchat a prozkoumat, jak to doopravdy máte.


Komentáře