ONLINE LEKCE
hry na flétnu

Pojďte se se mnou naučit hrát na sopránovou/altovou flétnu.  Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

ONLINE LEKCE

hry na flétnu

Pojďte se se mnou naučit hrát na sopránovou/altovou flétnu. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý.

Už vás nebaví hrát pořád dokola jen skladby z knížek Flauto dolce - Škola hry na sopránovou/altovou flétnu? Chtěli byste si místo toho zahrát třeba Kiss the Rain od Yirumy, Bad Guy od Billie Eilish, Wonderwall od Oasis a další songy, které k vám promlouvají?

Pokud ano, tak to mě móóóc těší. Nádherných songů mám totiž požehnaně a čekají tu na vás. Se mnou se ze zažloutlé knížky učit nebudete. Rozhodně ne. Za to si zahrajeme písničky, co rádi posloucháte a zpíváte, co vás baví a které toužíte umět hrát.

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý. Každá písnička v sobě nese nějakou náladu, pocit a zprávu pro vás samotné. A to vnímáme. Hudba léčí. Proto je tak důležité, abyste si to, co posloucháte a chtěli zahrát, vybrali sami. Dovoluje nám často říct i to, co slovy někdy neumíme. 

Hra na flétnu je skvělá na podporu dýchání. Stává se častou součástí terapií dýchacích cest. Hrou se totiž posilují svaly bránice a správným dýcháním se zvyšuje celková kapacita plic.

Hudba je především o prožitku a emocích. Skrze ní se vyjadřujeme.

Proto chci, aby vás hraní se mnou bavilo a naplno jste si ho užívali.

O to tady přeci jde, ne? :-)

Chcete si umět hrát pro radost a potěšení po uhoněném dni?

Mít flétnu jako způsob svého sebevyjádření, relaxu a uvolnění?

Toužíte hrát si na flétnu písničky, které k vám promlouvají?

Tak pojďte ke mně do kurzu, naučím Vás to také.
S lehkostí a v pohodě si spolu užijeme prima čas.

Velice ráda budu vaší průvodkyní flétny. Všechny lekce vedu online přes Skype. Vytvořila jsem si ale systém, díky kterému vůbec nepoznáte, zda se mnou sedíte v místnosti, nebo jsem s vámi online na počítači.
Spolupracuji jak s dětmi (8-14 let), tak vyučuji i studenty na vysokých pedagogických školách a připravuji je ke zkouškám. Nejčastěji provázím dospělé, kteří si prostě chtějí umět hrát pro radost a relax. Třeba i vás. :-)
Chápu, že ze začátku můžete mít nedůvěru k online vedení, což je zcela přirozené. Pojďme se ale setkat, popovídat si o tom, poznat se a dát si úvodní lekci, abyste viděli jak to funguje a že v tom skutečně není žádný rozdíl.

Můžeme spolu hrát filmové, popové a pohádkové songy. Někdo má rád klasiku. Tak proč ne? Nebo spíš jasně, že jo. :-) Cokoliv se vám líbí.

Kolik stojí má individuální péče?

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 590 CZK/25 EUR. Na časových možnostech se určitě domluvíme. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Napište mi, jak se vám to hodí a najdeme časový průnik.

Neodkládejte to na „až pak"! Napište mi hned teď, že do toho se mnou jdete, a navrhněte termín, kdy se můžeme sejít.

Už se těším, až si spolu zahrajeme nějaký peckový song! :-)

Co o mých lekcích na flétnu říkají klienti?

Paní Králová, chci Vám za Ottíčka (a za nás všechny) moc poděkovat. Ottíčka s Vámi flétna moc baví a je z toho nadšený. Velice oceňujeme Váš osobitý přístup a opravdový zájem, se kterým k žákům přistupujete. Chtěl bych Vám za nás všechny ještě jednou moc poděkovat a slibuji, že Vaše hodiny budu doporučovat, kdykoliv budu mít možnost. Jsme moc rádi, že jsme Vás našli.
PhDr. Libor BoleslavSpokojený tatínek hrajícího Ottíčka na flétnu online
Vnučku nebavily klasické lekce v ZUŠ, tak jsme hledali někoho, kdo by nám nabídl trošku jiný servis a pochopení, že opravdu nechceme, aby se učila pouze hudební nauku a na flétnu si téměř vůbec nezahrála. U paní Králové se nám dostalo obrovského pochopení a empatie. Natálku dokázala zaujmout a hrály spolu od první hodiny. Natálka je tak nadšená, že hraje každý den. Dokonce i o prázdninách a lekce navštěvuje s nadšením. Vše bez problémů probíhá online, což nám šetří čas a starosti s dopravou a vyzvedáváním Natálky. Zprvu jsme měli obavy jak to bude probíhat, ale nakonec se ukázalo, že byly bezpředmětné, protože vše v pohodě funguje.
Jana TeclováSpokojená babička hrající Natálky
Markéta je velmi interaktivní, pozitivní a vždy dochvilná. Dělá hru na flétnu pro dceru zábavnou a motivující. Hodně si s dcerou také povídá. Považuji za důležité a velmi přínosné, že Markéta využívá společný čas online k tvorbě vztahu se studentem. Přestože se může na první pohled zdát, že „málo hrají během hodiny“, je tento počáteční relationship/trust building u výuky online zcela klíčový pro další postup ve výuce - pro pohodu a motivaci studenta. Také oceňuji operativní komunikaci s Markétou přes Whatsapp.
Mgr. Michaela WessnerPedagožka a maminka hrající Ellinky

Máte nějaké pochybnosti?

Možná máte k online výuce hry na flétnu stále nějaké předsudky a nevěříte jí. Myslíte si, že takhle se to nedá, přece ta kvalita není taková, jako když bychom spolu seděli v jedné místnosti. Chápu vás. Ale věřte mi, jde to. A úplně skvěle.

Po prvním setkání uvidíte i vy, že tyto obavy a strachy jsou úplně zbytečné. :-)

Pojďme se spojit.
Na prvním úvodním 20-30 minutovém setkání.

Úvodní online setkání, díky kterému zjistíme, zda si sedíme a naladíme se na společnou vlnu. Vyslechnu Vás, zjistím, čeho potřebujete dosáhnout, a v návaznosti na to si řekneme, jak to zvládnout. Můžeme navázat první lekcí, zahrát si a ukázat, že online to jde úplně v pohodě.

Chci Vás také lépe poznat a vyzvědět to důležité, co je pro náš společný progres, nezbytné.
Setkání může proběhnout na platformách Skype a Google Meet.

Už nečekejte, neodkládejte to a pojďte do akce.
Jedině tak můžete mít skutečně JINÉ VÝSLEDKY, které za to stojí.

Chcete si poslechnout, jak hraji?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video