ONLINE LEKCE
hry na flétnu

Pojďte se se mnou naučit hrát na sopránovou/altovou flétnu. Žádná píseň už vám nebude cizí. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

ONLINE LEKCE

hry na flétnu

Pojďte se se mnou naučit hrát na sopránovou/altovou flétnu. Žádná píseň už vám nebude cizí. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý.

Už vás nebaví hrát pořád dokola jen skladby z knížek Flauto dolce - Škola hry na sopránovou/altovou flétnu? Chtěli byste si místo toho zahrát třeba Kiss the Rain od Yirumy, Bad Guy od Billie Eilish, Wonderwall od Oasis a další songy, které k vám promlouvají?

Pokud ano, tak to mě móóóc těší. Nádherných songů mám totiž požehnaně a čekají tu na vás. Se mnou se ze zažloutlé knížky učit nebudete. Rozhodně ne. Za to si zahrajeme písničky, co rádi posloucháte a zpíváte, co vás baví a které toužíte umět hrát.

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý. Každá písnička v sobě nese nějakou náladu, pocit a zprávu pro vás samotné. A to my vnímáme. Hudba léčí. Proto je tak důležité, abyste si to, co posloucháte a chtěli zahrát, vybrali sami. Hudba je prostředkem k sebe-vyjádření se, uvolnění emocí a relaxu. Dovoluje nám říct to, co slovy někdy neumíme.

Navíc hra na flétnu je skvělá na podporu dýchání. Stává se častou součástí terapií dýchacích cest. Hrou se totiž posilují svaly bránice a správným dýcháním  

Při takovém cvičení dochází k důkladnému pročištění dýchacích cest, zlepšuje se hospodaření s dechem a zvyšuje se celková kapacita plic. Rovněž tak posiloval ve svých nemocných žácích sebedůvěru, zlepšoval jejich psychiku a navíc je učil radosti ze hry a muzicírování.

Hudba je především o prožitku a emocích. Skrze ní se vyjadřujeme.

Proto chci, aby vás hraní se mnou bavilo a naplno jste si ho užívali.

O to tady přeci jde, ne? :-)

Můžeme spolu hrát filmové a pohádkové songy. Někdo má rád i klasiku. Tak proč ne? Nebo spíš jasně, že jo. :-) Cokoliv se vám líbí.

Velice ráda budu vaší průvodkyní flétny. Všechny lekce vedu online přes Skype. Vytvořila jsem si ale systém, díky kterému vůbec nepoznáte, zda se mnou sedíte v místnosti, nebo jsem za vámi online na počítači a vedu vás při hře na flétnu takto.
Spolupracuji jak s opravdu malými dětmi (5-8 let), tak vyučuji i studenty na vysokých pedagogických školách a připravuji je ke zkouškám. A nejčastěji vedu lidi, kteří si prostě chtějí umět hrát pro radost a relax. Třeba i vás. :-)
Chápu, že ze začátku můžete mít nedůvěru k online vedení, což je zcela přirozené, ale pokud chcete, pojďme se setkat, popovídat si o tom, poznat se a dát si třeba jednu úvodní lekci, abyste viděli jak to funguje a jaké to je a že v tom skutečně není žádný rozdíl.

Kolik stojí má individuální péče?

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 590 CZK/25 EUR. Na časových možnostech se určitě také můžeme domluvit. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Klidně mi můžete napsat, jak se vám to hodí a najdeme nějaký časový průnik. :-)

Tak už na nic nečekejte a napište mi že do toho se mnou jdete a termín, kdy se můžeme sejít. Těším se na vás. Bude mi ctí a potěšením. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co o mých lekcích na flétnu říkají klienti?

Paní Králová, chci Vám za Ottíčka (a za nás všechny) moc poděkovat. Ottíčka s Vámi flétna moc baví a je z toho nadšený. Velice oceňujeme Váš osobitý přístup a opravdový zájem, se kterým k žákům přistupujete. Chtěl bych Vám za nás všechny ještě jednou moc poděkovat a slibuji, že Vaše hodiny budu doporučovat, kdykoliv budu mít možnost. Jsme moc rádi, že jsme Vás našli.
PhDr. Libor BoleslavSpokojený tatínek hrajícího Ottíčka na flétnu online
Vnučku nebavily klasické lekce v ZUŠ, tak jsme hledali někoho, kdo by nám nabídl trošku jiný servis a pochopení, že opravdu nechceme, aby se učila pouze hudební nauku a na flétnu si téměř vůbec nezahrála. U paní Králové se nám dostalo obrovského pochopení a empatie. Natálku dokázala zaujmout a hrály spolu od první hodiny. Natálka je tak nadšená, že hraje každý den. Dokonce i o prázdninách a lekce navštěvuje s nadšením. Vše bez problémů probíhá online, což nám šetří čas a starosti s dopravou a vyzvedáváním Natálky. Zprvu jsme měli obavy jak to bude probíhat, ale nakonec se ukázalo, že byly bezpředmětné, protože vše v pohodě funguje.
Jana Teclová KroupováSpokojená babička hrající Natálky
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů