KONVERZAČNÍ LEKCE francouzštiny

Je vaší prioritou mluvení? Potřebujete se ve francouzštině domluvit? Rozmluvím vás a individuálně pomohu. Online.

KONVERZAČNÍ LEKCE

francouzštiny

Je vaší prioritou hlavně mluvení? Potřebujete se ve francouzštině domluvit a vše vykomunikovat? Rozmluvím vás a individuálně pomohu.

Salut, coucou :-)

Máte pocit, že vám klasická školní výuka pomocí učebnic jazyk nepředává?

Stresuje Vás, že nerozumíte tomu, co vám kdo říká a neumíte reagovat?

Nebo rozumíte, ale stres, strach a zábrany Vám nedovolí odpovědět?

Myslíte si, že na něj potřebujete mít talent a speciální nadání?

Stydíte a bojíte se komunikovat, protože daný jazyk neovládáte?

Jste rozhodnutí pustit se do francouzštiny, ale nevíte čím začít?

Stále přemýšlíte nad gramatikou, a to vás blokuje v řeči?

Chcete spontánně mluvit, ale cítíte se na to sami a potřebujete parťáka?

Poznáváte se v tom?

Pokud jste alespoň na jednu tuto otázku odpověděli ANO, tak...

jste pravděpodobně doposud jazyky nepoznávali cestou, která by vám úplně sedla a byla v souladu s tím, v jaké oblasti potřebujete jazyk znát. To ale nevadí. Skvělé je, že máte zkušenost. Mým cílem je vám ukázat, že jazyky lze poznávat zcela přirozeně a mít skutečné reálné výsledky.

MŮŽETE TO ALE ZMĚNIT!

Jak vám mohu pomoci?

lekce francouzštiny jsou vyloženě zaměřené na spontánní konverzaci, rozmluvení se a praktické uchopení jazyka. Natrénujeme spolu správnou výslovnost a akcent. Vše vám vysvětlím a individuálně pomohu s tím, co není jasné. Mluvit budete od první lekce. Potřebujete používat správné postupy, abyste si jazyk osvojili a zautomatizovali.

Na lekcích také sdílím různé metody polyglotů, které vám usnadní samostudium a díky nimž své studium zefektivníte. S menší námahou tak získáte lepší výsledky a mozek si tak informace uloží do dlouhodobé paměti.

Tak to mě zajímá. Jdu do toho!

Mým hlavním cílem na našich společných lekcích je:

  • Rozmluvit vás a zaktivovat vaši schopnost automaticky mluvit
  • Pomoci vám individuálně se vším, co potřebujete
  • Podpořit vás ve vlastní (jazykové) sebedůvěře a ocenění
  • Nastavit vám skvělý plán a systém, díky kterému se už opravdu posunete (a nebudete donekonečna začínat a končit)
  • Pomoci vám s výběrem metody, která vám sedne, přesně podle zásad polyglotů a podle toho, jaká jste osobnost a jak žijete
  • Zaměřit se na opravdu správnou výslovnost, akcent (důraz) a intonaci
  • Předat vám hovorové výrazy a to, jak se skutečně v běžné řeči mluví
  • Mluvit o tématech, která vám jsou blízká, užít si společný čas a zábavu při poznávání jazyka
  • Vytvořit vám krásný vztah k jazyku, abyste se na něj těšili a dělal vám radost
  • A zkrátka být vaším parťákem, na kterého se vždy můžete spolehnout

Jak to u mě na lekcích chodí a co od nich můžete čekat?

Kolik stojí má individuální péče?

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 590 CZK/25 EUR. Na časových možnostech se určitě také můžeme domluvit. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Klidně mi můžete napsat, jak se vám to hodí a najdeme nějaký časový průnik. :-)

Tak už na nic nečekejte a napište mi že do toho se mnou jdete a termín, kdy se můžeme sejít. Těším se na vás. Bude mi ctí a potěšením. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co o mých lekcích francouzštiny říkají klienti?

Doučování francouzštiny jsem potřebovala hlavně z toho důvodu, abych se více rozmluvila. Přešla jsem z jiného oboru právě na Francouzský jazyk, ale na gymnáziu nebyla výuka tohoto jazyka dobrá, tudíž jsem zaostávala. Potřebovala jsem mít více kontaktních hodin, kde bych používala Fj aktivně, a to se mi díky Markétě povedlo. Byla jsem velice spokojená. Hodiny byly vždy připravené. Užitečné bylo, že Markéta vypisovala všechny probrané věci do sdílené složky, takže jsem si vše po hodině mohla jednoduše v klidu jen stáhnout a vytisknout a kdykoliv se pak k tomu vracet. S Markétou jsem spolupracovala cca rok a půl. Soustředily jsme se hlavně na konverzaci a musím konstatovat, že mi hodiny hodně pomohly se rozmluvit. Dnes mluvím téměř plynule a zvládla jsem tak díky tomu i rok studia na univerzitě ve Strassbourgu. Učení jazyka je běh na dlouhou trať, ale rozhodně mluvím o mnoho plynuleji než na úplném začátku. Nejvíc se mi líbílo, že jsme mluvily jako dvě kamarádky na čaji o běžnostech ze života. Byla to pohodová setkání plná přirozené konverzace a ne umělé jako na zkoušce se striktně naplánovanými tématy. Rozhodně všem lekce s Markétou doporučuji. Shledávám, že je velice obtížné trénovat jazyk aktivně v podobě konverzací, a to i na univerzitě, když jazyk studujete jako vedlejší obor. Proto je třeba mít parťáka, s kým se prostě rozmluvíte. A toho jsem měla v Markét. Hodiny s ní pro mne byly zachráncem. Moc Ti děkuji, Markét!
Marie ŠáchováÚspěšná studentka francouzské historie ve Skotsku
O SOLIS ORTUS jsem se dozvěděla od kamarádky, která si servis velice chválila. Ihned co jsem SOLIS ORTUS kontaktovala, jsem dostala odpověď a vyřízení dohody bylo uskutečněno během příštích 24 hodin a ihned jsem mohla začít! Má učitelka je vždy velice profesionální, dochvilná a spolehlivá. Její styl výuky má vysokou kvalitu a mnohdy se i pěkně zasmějeme. Na mé požadavky je má učitelka Jana velice flexibilní. Časování lekcí je vždy dohodou nehledě na to, ve kterém časovém pásmu se nacházím, jelikož hodně cestuji. SOLIS ORTUS je inovativní, co se iniciativ týče. V nabídce jsou mimo jiné i webináře a brožury ohledně učení jazyka, které mnohým mohou být velice nápomocné. Od té doby, co znám SOLIS ORTUS, už se nehodlám vrátit do třídy plné lidi, kde má výuka jedině zaostávala. Se SOLIS ORTUS jsem absolvovala dva roky 1:1 výuky francouzštiny, velice vysokého standardu a rychle jsem začala nový jazyk používat, což mě velice těší. V současné době u Markéty mám společně se svou kamarádkou i němčinu. Lekce nás moc baví a vše klape fajn. :-)
Veronika Kocová, PhD.UBS AG Schwitzerland – Business Manager
My name is Monika Plchova and I had the pleasure to be a client of SOLIS ORTUS. Their professional approach and high customer care made me feel that my satisfaction is at heart of their interest. I highly recommend Solis Ortus to anyone who seeks any type of education. Regardless if you have a clear goal for your education or not, Solis Ortus will help you to progress in your area of interest. You are in great hands.
Ing. Monika Plchová, MSc.Cisco Systems - Data Center Partner Enablement EMEAR
Potřebovala jsem si zlepšit známky ve škole z francouzštiny a obecně se s ní více sblížit, protože mi nešla výslovnost, neuměla jsem mluvit a gramatika mi přišla těžká. Potom, co jsem se pravidelně začala stýkat s Markétkou na našich lekcích, se mi hodně ulevilo, protože mi to všechno začlo dávat smysl a najednou mi to vůbec nepřišlo těžké. Byla jsem moc spokojená a přišlo mi, jako bych Markét znala už věčnost. Moc jsem si to užívala a těšila se na každé naše setkání. Všechno mi srozumitelně dokázala vysvětlit, měla svatou trpělivost a naučila mě výrazy, které bych se nikdy z žádné učebnice nedozvěděla. Dosáhla jsem vylepšení známky a ve škole mě to začalo více bavit, protože jsem rozuměla tomu o čem je řeč. I mí spolužáci si všimli mých lepších výsledků. Líbil se mi její velice osobní přátelský přístup a zábavné hodiny, kde jsme hodně mluvily a dozvěděla jsem se o francouzské kultuře. Ještě jednou děkuji.
Anna SkopalíkováStudentka střední školy
Výuku francouzštiny jsem potřeboval kvůli rychle blížícím se přijímacím zkouškám na VŠE, a očekával jsem zejména seznámení s testem, nějaké tipy a obecně dostat francouzštinu zase pod kůži, protože jsem s ní více jak rok nebyl v kontaktu. S organizací jsem byl velmi spokojen, smlouvání hodin bylo jednoduché a flexibilní. Lekce probíhaly adekvátně tomu, aby mě připravili na zkouškový test, takže svůj účel naprosto splnily. Lekce s Markétou mi daly znovu zorientovaní se ve francouzštině. Rozšířil jsem si obzory naučením se a zároveň urovnáním si časů, získal jsem novou slovní zásobu a obecně jsem získal více citu pro jazyk, což bylo velice užitečné při zkoušce. Navíc jsem se pouze během 10 dnů podpory a našich lekcí dostal z počátečních 45% úspěšnosti na celých 73%, a to mi zajistilo přijetí. Na hodinách se mi hlavně líbila pohodová atmosféra, ve které se mi skvěle pracovalo a umožňovalo mi to soustředit se a snažit se i po delší časovou dobu. Výuku bych rozhodně doporučil všem, kteří si chtějí vylepšit svoji francouzštinu, ale i těm, kteří se například potřebují rychle přepravit na zkoušku. Markéta dokáže většinu věcí dobře vysvětlit, a snaží se určitou gramatickou situaci přiblížit francouzštině, která se pak používá v běžné životě, což rozhodně zlepšuje celkové chápaní jazyka. Výuka mi moc vyhovovala. Nic bych asi neměnil, samozřejmě při případných dalších lekcích ocením i více konverzace, když už se teď nemusím připravovat na specifický typ testu.
Jan MarešPřijatý student francouzštiny na vysokou školu
Markétu jsem oslovil, aby mi pomohla s přípravami na VŠ zkoušku z francouzštiny. Byl jsem jí téměř nepolíbený a potřeboval jsem si do hlavy rychle nalít základy, rozmluvit se a konverzačně se připravit na ústní zkoušku. Povedlo se a zkoušku jsem složil. Markéta je trpělivá, vše vysvětlí, pomůže a podpoří. Za mě jednička s hvězdičkou.
Ing. Matěj BrnkaIT project Manager, CzechTourism a student PhD.
elmi příjemná a vstřícná lektorka, která umí u klientů a žáků vzbudit zájem o jazyk. Bez memorování, zajímavou a nápaditou formou, ale přesto systematicky a vytrvale vést ke zlepšení cizího jazyka (v tomto případě francouzštiny). Děkuji.
Jaromír SkopalíkSpokojený klient a CEO ve spol. Časopisy pro volný čas
Mnohokrát děkuji. Z Vašich základů francoužštiny žiju dodnes a světe div se, pracuju pro francouzskou společnost. Lekce mi moc pomohly a díky nim jsem se rozmluvila a získala úplně nový vztah k francouzštině.
Mgr. Markéta VrbasováEuropean Business Develoment Manager, P3 Logistic Parks
Chtěla bych Vám velice poděkovat za to, co děláte. Je to opravdu moc prima, výuka přes Skype je pro nás prozatím ta nejlepší volba. Ať se Vám daří, přeji spousty dalších spokojených klientů. :-)
Mgr. Irena MenzelováSpokojená klientka
Moc děkuji za doučování naší Monči. S vaší prací jsme byli dlouhodobě spokojení a přejeme to i všem dalším vašim klientům. Myslím, že konečná známka na Monči vysvědčení je odměnou pro vás, a to ta nejlepší. Mnohokrát děkujeme za váš čas.
Monika NovákováProfesionální fotografka
Po přistěhování se do Švýcarska jsem hledala cestu, jak se rychlou a příjemnou formou naučit francouzsky, abych mohla běžně fungovat v práci a komunikovat s rodinou partnera. Proto jsem Markétu oslovila. Lekce byly opravdu intenzivně zaměřené na konverzaci a velice rychle mi pomohly k rozmluvení se. Zlepšila jsem si výslovnost a zahodila zábrany. Oceňuji Markétinu trpělivost, láskyplnost a snahu mě maximálně podpořit.
Veronika Pospíchalová, MSc.Vědecká pracovnice a spokojená klientka, která teď mluví francouzsky
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů