ONLINE LEKCE
hry na klavír

Pojďte se se mnou naučit hrát na klavír/piano/klávesy a splňte si svůj dávný sen. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

Stránku pro vás právě vytváříme:)

Už vás nebaví hrát pořád dokola jen skladby z té modré knížky Klavírní škola hry pro začátečníky? Chtěli byste si místo toho zahrát třeba River flows in you, Interstellar, Listen to your heart, Titanic, Time a další songy, které k vám promlouvají?

Se mnou se ze zažloutlé knížky učit nebudete. Rozhodně ne. Za to si zahrajeme písničky, co rádi posloucháte a zpíváte, co vás baví a které toužíte umět hrát. Hudba je především o prožitku a emocích. Skrze ní se vyjadřujeme. Proto chci, aby vás hraní se mnou bavilo a naplno jste si ho užívali. O to tady přeci jde, ne? :-)

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý. Každá písnička v sobě nese nějakou náladu, pocit a zprávu pro vás samotné. A to my vnímáme. Hudba léčí. Proto je tak důležité, abyste si to, co posloucháte a chtěli zahrát, vybrali sami. Hudba je prostředkem k sebe-vyjádření se, uvolnění emocí a relaxu. Dovoluje nám říct to, co slovy někdy neumíme. 

Můžeme spolu hrát filmové a pohádkové songy. Někdo má rád i klasiku. Tak proč ne? Nebo spíš jasně, že jo. :-) Cokoliv se vám líbí.

Velice ráda budu vaší průvodkyní klavíru. Všechny lekce vedu online přes Skype. Vytvořila jsem si ale systém, díky kterému vůbec nepoznáte, zda se mnou sedíte v místnosti, nebo jsem za vámi online na počítači a vedu vás při hře na klavír takto.

Spolupracuji jak s opravdu malými dětmi (5-8 let), tak vyučuji i studenty na vysokých pedagogických školách a připravuji je ke zkouškám. A nejčastěji vedu lidi, kteří si prostě chtějí umět hrát pro radost a relax. Třeba i vás. :-)

Chápu, že ze začátku můžete mít nedůvěru k online vedení, což je zcela přirozené, ale pokud chcete, pojďme se setkat, popovídat si o tom, poznat se a dát si třeba jednu úvodní lekci, abyste viděli jak to funguje a jaké to je a že v tom skutečně není žádný rozdíl.

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 550 CZK/23 EUR. Na časových možnostech se určitě také můžeme domluvit. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Klidně mi můžete napsat, jak se vám to hodí a najdeme nějaký časový průnik. :-)

Tak už na nic nečekejte a napište mi že do toho se mnou jdete a termín, kdy se můžeme sejít. Těším se na vás. Bude mi ctí a potěšením. 

Markéta

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů