ONLINE LEKCE
hry na klavír

Naučte se se mnou hrát na klavír/piano/klávesy a splňte si svůj dávný sen. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

ONLINE LEKCE

hry na klavír

Pojďte se se mnou naučit hrát na klavír/piano/klávesy a splňte si svůj dávný sen. Individuálně, ve vašem vlastním tempu, online.

Hudba je mezinárodní jazyk, protože mu rozumí úplně každý.

Už vás nebaví hrát pořád dokola jen skladby z té modré knížky Klavírní škola hry pro začátečníky? Chtěli byste si místo toho zahrát třeba River flows in you, Interstellar, Listen to your heart, Titanic, Time a další songy, které k vám promlouvají?

Se mnou se ze zažloutlé knížky učit nebudete. Rozhodně ne. Za to si zahrajeme písničky, co rádi posloucháte a zpíváte, co vás baví a které toužíte umět hrát.

Každá písnička v sobě nese nějakou náladu, pocit a zprávu pro vás samotné. A to vnímáme. Hudba léčí. Proto je tak důležité, abyste si to, co posloucháte a chtěli zahrát, vybrali sami.

Hudba nám dovoluje říct to, co slovy někdy neumíme.

Hudba je především o prožitku a emocích. Skrze ní se vyjadřujeme.

Proto chci, aby vás hraní se mnou bavilo a naplno jste si ho užívali.

O to tady přeci jde, ne? :-)

Chcete si umět hrát pro radost a potěšení po uhoněném dni?

Mít piano jako způsob svého sebevyjádření, relaxu a uvolnění?

Toužíte hrát si na piano písničky, které k vám promlouvají?

Tak pojďte ke mně do kurzu, naučím Vás to také.
S lehkostí a v pohodě si spolu užijeme prima čas.

Velice ráda budu vaší průvodkyní klavíru. Všechny lekce vedu online přes Skype. Vytvořila jsem si ale systém, díky kterému vůbec nepoznáte, zda se mnou sedíte v místnosti, nebo jsem s vámi online na počítači.
Spolupracuji jak s dětmi (8-14 let), tak vyučuji i studenty na vysokých pedagogických školách a připravuji je ke zkouškám. Nejčastěji provázím dospělé, kteří si prostě chtějí umět hrát pro radost a relax. Třeba i vás. :-)
Chápu, že ze začátku můžete mít nedůvěru k online vedení, což je zcela přirozené. Pojďme se ale setkat, popovídat si o tom, poznat se a dát si úvodní lekci, abyste viděli jak to funguje a že v tom skutečně není žádný rozdíl.

Můžeme spolu hrát filmové, popové a pohádkové songy. Někdo má rád klasiku. Tak proč ne? Nebo spíš jasně, že jo. :-) Cokoliv se vám líbí.

Kolik stojí má individuální péče?

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 590 CZK/25 EUR. Na časových možnostech se určitě domluvíme. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Napište mi, jak se vám to hodí a najdeme časový průnik.

Neodkládejte to na „až pak"! Napište mi hned teď, že do toho se mnou jdete, a navrhněte termín, kdy se můžeme sejít.

Už se těším, až si spolu zahrajeme nějaký peckový song! :-)

Co o mých lekcích piana říkají klienti?

Jsem tak šťastná, že jsem se s Markét poznala a že si díky ní můžu plnit svůj dávný dětský sen - hrát na piano. Markétka je úžasná učitelka ♥, která umí vést krok za krokem, naslouchat a skutečně naučit. A má asi svatozář, protože vydrží fakt hodně. :) Navíc u ní teď už hrajeme dvě. Přidala se ke mně ještě má nevlastní dcera.
Bc. Zuzana KarlováZahradní architektka Živých zahrad a spokojená klientka hrající na piano
Velice oceňuji proaktivní a pozitivní přístup Markéty. Dcera se na lekce s ní vždy těší a je nadšená, že hraje písničky, co ji baví. Úplně nejvíc ale je, že jsem nevěřil, že se dá naučit hrát na klavír vzdáleně přes tablet online a ono se to dá. Za to oběma (lektorce i dceři) uděluji opravdu velký kredit!! Jsme moc spokojení.
Martin MusialekPodnikatel a tatínek hrající Pavlínky
Na klavír jsem chtěl hrát už několik let, ale všichni říkali, že už je na to pozdě. Do ZUŠ by mě nevzali, a tak jsem sáhnul po této volbě. Očekával jsem, že se budu postupně učit nějaké jednoduché skladby. Dnes už umím zahrát spoustu pokročilých a obsahově náročných skladeb, a to za pouhý jeden rok. Přístup je naprosto perfektní a vše je vedeno ve velice přátelském duchu, proto ten čas s Markétou vždy tak rychle utíká. Lekce byly svým rozsahem také velmi dobré, vždy jsem se naučil něco nového, až na případy, kdy jsem se na lekci nijak nepřipravil. Výuka mi v až překvapivě krátkém časovém úseku umožnila dosáhnout mého snu. Tuto výuku bych 100% doporučil všem v podobné situaci, jako jsem byl já, totiž že se chtějí naučit hrát na klavír i v trochu pozdějším věku. Naše společné hodiny klavíru si vždy užívám a musím uznat, že není moc takto dobrých učitelů, jako je právě Markéta. Z hodin jsem si toho spoustu odnesl.
Martin HájekStudent na gymnáziu Omská
Děkuji Vám, učit se u Vás hudbě (hraní na klavír) a nejen hudbě, byl pro mě velmi krásně strávený čas, který mi mnohé dal. Dnes si díky tomu dokážu zahrát, co se mi líbí. Potkat Vás a zjistit, jak do hloubky pracujete, pro mě bylo ctí. Také děkuji za sezení na NLP koučinku a za objevnou cestu do hloubi mé mysli a myšlenek k pozitivnímu vyřešení mé situace. Moc jste mi pomohla. Zjištění, že mé největší přání a touha není dílem rozumu, ale srdce, bude mít na mé budoucí formování velký vliv. Nutno podotknout, že je spousta lidí, kteří ani nevědí, co dělají, natož jak to dělají, a ostatní jsou za nimi ochotni jít až na okraj propasti, pokud jim to řeknou. Jsem tak rád, že Vy víte, co děláte a jak to děláte a máte opravdu profesionální přístup. Ještě jednou Vám děkuji za veškerou Vaši snahu a pomoc a přeji mnoho dalších spokojených klientů.
Zdeněk PetrůKlient hry na klavír a NLP koučinku, pracovník ve firmě 100% REWORK s.r.o.
Hraní s Markétkou byl pro mě zasloužený relax po práci, který mi vždycky vyčistil hlavu a uklidnil. Bohužel se přestěhovala, tak mi naše hraní chybí.
Kristýna MjasnikovičováKlientka hry na klavír, pracující ve Škoda Auto a.s.
Vysoká kvalita výuky a nadstandardní přístup. Příjemné vystupování, ochota a skvělý styl vedení výuky. Jednička s hvězdičkou.
Marek GlosrTatínek hrající Karolínky
S Markétou je radost spolupracovat. Příjemné vystupování, ochota a zábava na každé lekci piana. Dceru hodiny moc baví.
Lyudmila ŠteflováKadeřnice a maminka hrající Vanessky
K Markét jsem chodila na konverzační lekce němčiny a piana. Za 6 měsíců se mi podařilo rozpohybovat jak svou řeč, a začít plynule mluvit, tak i prsty a hrát písničky, co mám ráda. Naše hodiny pro mě byly vždy pohodou a relaxem, na který jsem se po uhoněném dni těšila. Děkuji.
Ing. Tereza MenzelováMaminka na mateřské dovolené a inženýrka ve ŠKODA auto
Hra na klavír byl můj dětský sen. Neměla jsem žádná očekávání, spíše zvědavost. V poměrně krátké době jsem se naučila hrát jednoduché skladby. Na lekcích se mi nejvíc líbila nenásilná forma výuky a velmi příjemná vyučující. Na hodiny jsem se vždy moc těšila, a to nejen kvůli klavíru. :) Aktuálně oceňuji možnost on-line výuky, především i v té coronavirové době. Určitě bych hodiny s Markétkou doporučila i ostatním zájemcům, kteří se chtějí naučit hrát na piano, nebudete litovat. :)
Kristýna Kolářová, DiS.Spokojená klientka výuky hry na klavír, pracující ve Škoda Auto a.s.
Starší dcera se již tři roky učila hrát na klavír, ale nebavila ji klasická výuka v ZUŠ. Chtěla výuku přizpůsobit svým potřebám a hrát s někým, kde by ji to bavilo. A hlavně hrát to, co ji baví a zajímá. Druhá dcera se po vzoru starší sestry chtěla začít učit na klavír. Proto jsme oslovili Markétku Královou. Očekávání bylo, že se děvčatům otevře motivace a zájem o klavír, že je hodiny budou bavit a bude je to motivovat, aby si samy hrály. Což se nám vyplnilo. Jsme velmi spokojené. Vedení Markéty je úžasné. Starší dcera se naučila hrát písničky, které jí zajímaly hned od první hodiny. Mladší dcera dostala základy, na kterých může dále stavět. Je velice příjemné, že výuka probíhá online, aniž by to výuku nějak negativně ovlivnilo a my šetříme čas a nervy s dopravou holek na hodiny. Rozhodně doporučuji 10/10. Děkujeme.
Helena Kodýmová s dcerami Emou a JůliíHead of Customer Experience, Zásilkovna
Výuka klavíru u paní Králové pro naši dceru byla pokaždé milým setkáním plného veselých a pohádkových písniček, které Terezku bavily. Zapálila v ní vášeň pro hudbu, za což jí jsme s manželkou moc vděční.
Petr TranVedoucí výroby TI Automotive a tatínek hrající princezny Terezky
Moc děkuji za vaši téměř bezbřehou trpělivost, opravdový zájem a energii. Umíte motivovat a chlácholit i se naštvat a říct, že spousta věcí v životě je o práci a tréninku. Jsem strašně moc rád, že jsem se s vámi potkal a že se naše cesty střetly právě za účelem trénování hry na piano. Baví mě to.
Jaroslav ZavoralPracovník ve Škoda Auto, a.s. a spokojený klient, který hraje na piano

Máte nějaké pochybnosti?

Možná máte k online výuce hry na piano stále nějaké předsudky a nevěříte jí. Myslíte si, že takhle se to nedá, přece ta kvalita není taková, jako když bychom spolu seděli v jedné místnosti. Chápu vás. Ale věřte mi, jde to. A úplně skvěle.

Potvrzují to i mí klienti.

Co o výuce se mnou říká Jitka Eichner?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po prvním setkání uvidíte i vy, že tyto obavy a strachy jsou úplně zbytečné. :-)

Pojďme se spojit.
Na prvním úvodním 20-30 minutovém setkání ZDARMA.

Úvodní online setkání, díky kterému zjistíme, zda si sedíme a naladíme se na společnou vlnu. Vyslechnu Vás, zjistím, čeho potřebujete dosáhnout, a v návaznosti na to si řekneme, jak to zvládnout. Můžeme navázat první lekcí, zahrát si a ukázat, že online to jde úplně v pohodě.

Chci Vás také lépe poznat a vyzvědět to důležité, co je pro náš společný progres, nezbytné.
Setkání může proběhnout na platformách Skype a Google Meet.

Už nečekejte, neodkládejte to a pojďte do akce.
Jedině tak můžete mít skutečně JINÉ VÝSLEDKY, které za to stojí.

Jak hrají ti, kteří už se mnou trénují?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video