KONVERZAČNÍ LEKCE němčiny

Je vaší prioritou hlavně mluvení? Potřebujete se v němčině domluvit? Rozmluvím vás a individuálně pomohu. Online.

KONVERZAČNÍ LEKCE

němčiny

Je vaší prioritou hlavně mluvení? Potřebujete se v němčině domluvit a vše vykomunikovat? Rozmluvím vás a individuálně pomohu.

Hallo :-)

Máte pocit, že vám klasická školní výuka pomocí učebnic jazyk nepředává?

Stresuje vás, že nerozumíte tomu, co vám kdo říká a neumíte reagovat?

Nebo rozumíte, ale stres, strach a zábrany Vám nedovolí odpovědět?

Myslíte si, že na něj potřebujete mít talent a speciální nadání?

Stydíte a bojíte se komunikovat, protože daný jazyk neovládáte?

Jste rozhodnutí pustit se do němčiny, ale nevíte čím začít?

Stále přemýšlíte nad gramatikou, a to vás blokuje v řeči?

Chcete spontánně mluvit, ale cítíte se na to sami a potřebujete parťáka?

Poznáváte se v tom?

Pokud jste alespoň na jednu tuto otázku odpověděli ANO, tak...

jste pravděpodobně doposud jazyky nepoznávali cestou, která by vám úplně sedla a byla v souladu s tím, v jaké oblasti potřebujete jazyk znát. To ale nevadí. Skvělé je, že máte zkušenost. Mým cílem je vám ukázat, že jazyky lze poznávat zcela přirozeně a mít skutečné reálné výsledky.

MŮŽETE TO ALE ZMĚNIT!

Jak vám mohu pomoci?

lekce němčiny jsou vyloženě zaměřené na spontánní konverzaci, rozmluvení se a praktické uchopení jazyka. Natrénujeme spolu správnou výslovnost a akcent. Vše vám vysvětlím a individuálně pomohu s tím, co není jasné. Mluvit budete od první lekce. Potřebujete používat správné postupy, abyste si jazyk osvojili a zautomatizovali.

Na lekcích také sdílím různé metody polyglotů, které vám usnadní samostudium a díky nimž své studium zefektivníte. S menší námahou tak získáte lepší výsledky a mozek si tak informace uloží do dlouhodobé paměti.

Tak to mě zajímá. Jdu do toho!

Mým hlavním cílem na našich společných lekcích je:

  • Rozmluvit vás a zaktivovat vaši schopnost automaticky mluvit
  • Pomoci vám individuálně se vším, co potřebujete
  • Podpořit vás ve vlastní (jazykové) sebedůvěře a ocenění
  • Nastavit vám skvělý plán a systém, díky kterému se už opravdu posunete (a nebudete donekonečna začínat a končit)
  • Pomoci vám s výběrem metody, která vám sedne, přesně podle zásad polyglotů a podle toho, jaká jste osobnost a jak žijete
  • Zaměřit se na opravdu správnou výslovnost, akcent (důraz) a intonaci
  • Předat vám hovorové výrazy a to, jak se skutečně v běžné řeči mluví
  • Mluvit o tématech, která vám jsou blízká, užít si společný čas a zábavu při poznávání jazyka
  • Vytvořit vám krásný vztah k jazyku, abyste se na něj těšili a dělal vám radost
  • A zkrátka být vaším parťákem, na kterého se vždy můžete spolehnout

Jak to u mě na lekcích chodí a co od nich můžete čekat?

Kolik stojí má individuální péče?

Své práce, nadšení, zkušeností a energie si vážím. Vím, co ve svých lekcích předávám a jaké výsledky z toho mí klienti mají. A můžete mít i vy. Celých 60 minut lekce jsem ocenila na 590 CZK/25 EUR. Na časových možnostech se určitě také můžeme domluvit. Ráda vyjdu vstříc. Nejpozdější lekci však začínám v 18 hodin. Klidně mi můžete napsat, jak se vám to hodí a najdeme nějaký časový průnik. :-)

Tak už na nic nečekejte a napište mi že do toho se mnou jdete a termín, kdy se můžeme sejít. Těším se na vás. Bude mi ctí a potěšením. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co o mých lekcích němčiny říkají klienti?

Během doby covidové jsem se rozhodla, že mohu věnovat čas sebevzdělávání. Díky tomu, že mám spoustu německy mluvících přátel, jsem si řekla, že naučit se německý jazyk je celkem dobrý nápad. Dala jsem tomu rok a čekala jsem, že se naučím základy gramatiky, výslovnost a základní slovní zásobu. Což se mi podařilo. Organizace lekcí byla bezproblémová, hodně flexibilní a individuální přesně podle mého tempa. Jak časově, tak i náplní. Vždy, když byla potřeba udělat korekce podle mých potřeb a jak jsem cítila, že bych něčeho potřebovala míň a něčeho víc, tak se průběh lekce upravil. Třeba víc čtení, tak jsme více četly. S Markétou jsme se vždy zaměřily na to, co mě trápilo a vždy jsme došly k nějakému posunu. Třeba s výslovností jsem zaznamenala rychlý pokrok. Také mě trápily předložky, tak jsme se na ně zaměřily a překonaly to. Líbil se mi její přátelský přístup, byla pozorná a má svatou trpělivost i s polenem jako jsem já. Lekce s Markét doporučuji na stoprocent. Mluvím o ní, kudy chodím. 😀
Lucie ČeřovskáFixed Network Design Expert, T-Mobile
Po nástupe do nemeckej firmy som ako konštruktér hľadal v Prahe možnosť, ako sa efektívne vzdelávať v nemeckom jazyku. Bol som prípad, čo si od strednej nevedel poradiť s nemčinou a absolútne ma nebavila, bola pre mňa nutné zlo. No potom som stretol Solis Ortus a špeciálne Market Královú, môžem zodpovedne prehlásiť, že to bolo osudové stretnutie. Centrum mi našlo perfektného lektora, presne podľa mojich potrieb. Takisto cena, spôsob, forma výuky sú na výbornej úrovni. Veľmi im za to ďakujem, úplne sa zmenil môj vzťah k nemčine.
Ing. Michal BelanOdborný koordinátor technického vývoje - Škoda Auto a.s.
Lektorka Markéta má každou hodinu pečlivě připravenou a témata jsou zajímavá a poutavá. Na hodiny vždy přichází včas. Je trpělivá, látku srozumitelně vysvětlí a ujasní jakékoliv pochybnosti. Na testy výborně připraví (známky z malé maturity 1, 1, 1 a 2). Rozhodně doporučuji, výsledky jsou vidět.
Mia LetičJazykové gymnázium Omská Praha - studentka
Slečna Markéta byla výborná učitelka pro mou devítiletou dceru. Uměla ji zaujmout. Předat látku přiměřenou formou. Je velmi příjemná a profesionální. Jsme moc rádi, že to byla právě ona. Dcera si, právě za jejího přispění, vytvořila k němčině lepší vztah, než měla předtím, kdy se na hodinách ve škole trápila. Moc děkujeme.
Jana KoubkováProject Manager, Supply Chain BI Lead
Před výukou jsem měla pochybnosti, a né málo. Pořád jsem nemohla uvěřit, že výuka, kde není lektorova osobní přítomnost, může být efektivní. Ale zbytečně. Organizace byla na 1*. Při jakémkoliv problému či nejasnosti (nebylo jich moc) slečna Markétka rychle reagovala na e-maily a hned vše vyřešila. Kurz mi splnil, co sliboval. Díky kurzu jsem se nádherně rozmluvila a nedělá mi problém komunikovat s lidmi, i když německý jazyk nemám stále 100%. A co mi kurz osobně přinesl? Německý jazyk jsem neměla nikdy ráda. Nelíbila se mi složitost gramatiky a v uších mi nikdy hezky nezněl. Během kurzu jsem se však nějakou záhadou do jazyka zamilovala a začal mě opravdu bavit. Výuka po Skypu mě posunula na úroveň, kterou jsem potřebovala k hledání práce v zahraničí. Mám za sebou pár pohovorů v němčině a troufám si říct, že bez kurzu bych je tak obstojně nezvládla. Děkuji za něj ♥ Kurz bych doporučila všem, kteří mají problém s komunikací. Měla jsem úžasnou lektorku, která odbourala můj strach z mluvení, dodala mi odvahu a chuť se stále učit.
Hana Kurz EntrováSprávce a dobrovolnice CAT MANIA, poznává němčinu a žije ve Švýcarsku
Studuji v Rakousku a i když je moje studium v angličtině, chtěla jsem se zdokonalit v němčině, abych byla schopná alespoň základně komunikovat. Očekávala jsem lekce založené na individuálním přístupu, kde se zaměřím na ty gramatické struktury, které mi chybí, nebo v nich dělám chyby. Lekce probíhaly především konverzační formou, což mi vyhovuje. Jsem ráda, když můžu sama zkoušet tvořit věty a být opravovaná v případě chyby, hodně se tak naučím. Ujasnila jsem si hodně gramatických zákonitostí, které mi nějakou dobu unikaly. Také jsem si rozšířila slovní zásobu. Nejvíc se mi líbí přátelský přístup a příjemná konverzace, jež je součástí každé lekce a individální volba témat k procvičování a k hovoru, stejně tak, jako je tomu v běžném životě. Určitě bych tyto lekce doporučila i ostatním zájemcům, kteří se rozhodli naučit a mluvit německy. :-)
Kateřina Kührová, MSc.Studentka na rakouské univerzitě a spokojená klientka
Potřebovala jsem se naučit německy kvůli mé pracovni cestě do Rakouska. Chtěla jsem si zopakovat základy a naučit se něco nového. Byla jsem moc spokojená. Dosáhla jsem také toho, ze se nebojím jít si za svým cílem a že se dá všechno naučit, když se chce. Lekce s Markétou mi moc vyhovovaly. Má příjemné vystupování a pozitivní přístup k učení, což mi opravdu mnohé dalo. Doporučuji.
Kateřina KopáčkováStudentka a spokojená klientka
K Markét jsem chodila na konverzační lekce němčiny a piana. Za 6 měsíců se mi podařilo rozpohybovat jak svou řeč, a začít plynule mluvit, tak i prsty a hrát písničky, co mám ráda. Naše hodiny pro mě byly vždy pohodou a relaxem, na který jsem se po uhoněném dni těšila. Děkuji.
Ing. Tereza MenzelováMaminka na mateřské dovolené a inženýrka ve ŠKODA auto
Velice příjemná a snaživá lektorka, která mi pomohla kompletně se připravit na státní závěrečné zkoušky z němčiny na VŠE. Díky této přípravě jsem uspěl.
Bc. Jakub RosenbaumStudent a Sales manager v PAYMINATOR
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů