PODCAST

Inspiruji ze života a ukazuji cesty, jak jakýkoli jazyk poznat v lehkosti a s jistotou, že se všude domluvíte.

BAVÍ MĚ SDÍLET
A DĚLIT SE O TO, CO A ČÍM ŽIJI.

Proto pro vás pravidelně natáčím podcast Hurá za poznáním s Markétou.

Rádi byste si užívali všech benefitů, které poznání jazyka nabízí, ale cítíte, že vás v jeho poznání stále něco vnitřně brzdí?
Cítíte, že vám poznávání jazyka jde velice pomalu, toužíte odbrzdit ruční brzdu a užívat si pokroků?
Cítíte už obrovskou frustraci z toho, že se vám nedaří se v jazyce posunout do vašeho vysněného bodu, i když na něm pracujete?

I VY SE ZAPOSLOUCHEJTE A...

... užijte si pár minut pro sebe a jazyk. Dozvíte se něco nového a užijete si chvilku pohody. Tak jako tisíce dalších posluchaček a posluchačů z 25 zemí světa. Stojíte si za to.

JAK SE VÁM LÍBÍ MÉ MLUVENÉ SLOVO ?

Dobrý den, Markét. Ruka mě dovedla na díl: Není lektor jako lektor 😉 a moc za tuto epizodu Vašeho podcastu děkuji 😍 Lépe bych to vůbec neřekla a už jsem ho poslala mým klientům. 🇩🇪
Michaela Ulmannová
Zrovna jsem doposlouchala Tvůj podcast na francouzské Vánoce a dalo mi to zase další podněty. Mám dvě studentky francouzštiny (jsou to sestry), tak Tvé informace z podcastu využiji v naší vánoční lekci ve středu na Skype.
Marianna Gorroňová
Paní Markétko, promiňte mi moje opovážlivé oslovení, ale jste nejen mě, ale i mnoha dalším tak blízká, tak doufám, že mi to odpustíte. :-) Váš podcast tak moc mile rád poslouchám. Máte moc hezký hlas a pokaždé se v něm dozvím tolik zajímavých informací. Velice Vám za tuto tvorbu děkuji a přeji, ať se Vám nadále daří.
Zdeněk Fiala
Markét, pro mě jsi celá úžasně inspirující ❤️ Obdivuji s jakou přirozeností a lehkostí dokážeš mluvit a jaké zajímavé informace předáváš. Ráda sleduji i tvé příspěvky na instagramu, dodává mi to motivaci a chuť užívat si každý den a něco pro sebe dělat. 🙂 Takže jen tak dál, skvělá práce!
Daniela Nováková
Už se zase moc těším na Vás a Váš úžasný podcast, který mne vždy přesune do naprosto jiného světa a parádního rozpoložení. V pohodě, s čajíkem v ruce a světýlky kolem. Moc Vám za to děkuji.
Katka Kouřilová
Milá Marketo, děkuji, bylo to moc hezké a milé povídání. Dokonce poslouchal i můj osmi letý syn a naučili jsme se spolu i nová francouzská slovíčka. Víc takových zajímavých podcastů. ;-)
Kristýna Komínková

PODCAST
HURÁ ZA POZNÁNÍM S MARKÉTOU

najdete také na všech dostupných podcast platformách