Čím můžeme podpořit svůj nervový systém a psychiku během sychravých zimních dnů? (podcast #10)

Máme malé výročí. Je tu desátá epizoda podcastu. :-) A já se z ní moc těším, protože je opravdu hodně praktická a nadupaná tipy, které okamžitě můžete uchopit do praxe a zlepšit tak kvalitu svého každodenního prožívání.

Určitě to moc dobře znáte. V zimě máte málo energie, nejste úplně vždy pozitivně naladění, protože je venku stále šedivo a sluníčko málokdy vysvitne, často máte také pocit, že jste ve stále stejném kolotoči, točíte se v jednom kruhu a na poznávaný jazyk nemáte ani pomyšlení.

Jak ale můžete během zimy podpořit sebe, svůj nervový systém a psychiku a ještě navíc díky tomu udělat právě něco pro jazyk?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám pro vás tipy, které vám mohou proměnit zimní dny ve větší radost a potěšení a zároveň krásné chvilky, které můžete propojit se studiem svého jazyka.

Natočila jsem pro vás toto povídací video, kde s vámi posdílím hromadu věcí, aktivit a příjemností, které vám pomohou k tomu zimu zvládnout, mít tak dostatek energie a chuti na všechno (jasně, i na jazyk) a být v pohodě. :-)

Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti z loňska, kdy mi tělo hormonálně částečně vypovědělo službu a nemohla jsem se ani pořádně hýbat a na psychiku to bylo hodně náročné. Hledala jsem možnosti, testovala, zkoušela, co mi funguje a našla jsem kombinaci různých řešení, jak si energii dlouhodobě udržet a správně o ni pečovat tak, abych ji měla dostatek na vše, co potřebuji.

Sdílím s vámi tedy to, co sama žiju a dennodenně si dopřávám.

Kvalitně trávený čas sama se sebou a dobíjení si baterek je základní potřeba

Pokud raději posloucháte, než se díváte na video, tak můžete tady.

Věnujte si 27:12 minut a inspirujte se v tomto podcastu ↓↓↓

Jinak podcast Hurá za poznáním s Markétou najdete jak na Spotify, tak iTunes – Apple Podcasts.

Přeji vám příjemné sledování/poslech.

Markéta Králová

Neuro-lingvistka s praxí od roku 2010, online lektorka jazyků (de, fr) a hry na klavír.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více než 4.500 lidí. Mění zajeté stereotypy v přístupu k jazykům, vede intenzívní jazyko-konverzační kurzy a individuální lekce hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Chceš začít malým krokem hned teď?

Pojď objevit svou VNITŘNÍ MOTIVACI!

Znát své touhy a důvod toho, proč to celé děláte, je pro úspěch v jakémkoli jazyce zásadní. Proč vlastně chcete poznat vámi vytoužený jazyk a ovládat ho? Co toužíte prostřednictvím tohoto jazyka zažít? V čem se potřebujete realizovat? A chcete to skutečně vy sama/sám? Hlavní není CO děláte, ale ODKUD v sobě to děláte. Stáhněte si zdarma relaxační mp3 nahrávku a pojďte se zaposlouchat a prozkoumat, jak to doopravdy máte.


Komentáře