Čím můžeme podpořit svůj nervový systém a psychiku během sychravých zimních dnů? (podcast #10)

Máme malé výročí. Je tu desátá epizoda podcastu. :-) A já se z ní moc těším, protože je opravdu hodně praktická a nadupaná tipy, které okamžitě můžete uchopit do praxe a zlepšit tak kvalitu svého každodenního prožívání.

Určitě to moc dobře znáte. V zimě máte málo energie, nejste úplně vždy pozitivně naladění, protože je venku stále šedivo a sluníčko málokdy vysvitne, často máte také pocit, že jste ve stále stejném kolotoči, točíte se v jednom kruhu a na poznávaný jazyk nemáte ani pomyšlení.

Jak ale můžete během zimy podpořit sebe, svůj nervový systém a psychiku a ještě navíc díky tomu udělat právě něco pro jazyk?

Mám pro vás tipy, které vám mohou proměnit zimní dny ve větší radost a potěšení a zároveň krásné chvilky, které můžete propojit se studiem svého jazyka.

Natočila jsem pro vás toto povídací video, kde s vámi posdílím hromadu věcí, aktivit a příjemností, které vám pomohou k tomu zimu zvládnout, mít tak dostatek energie a chuti na všechno (jasně, i na jazyk) a být v pohodě. :-)

Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti z loňska, kdy mi tělo hormonálně částečně vypovědělo službu a nemohla jsem se ani pořádně hýbat a na psychiku to bylo hodně náročné. Hledala jsem možnosti, testovala, zkoušela, co mi funguje a našla jsem kombinaci různých řešení, jak si energii dlouhodobě udržet a správně o ni pečovat tak, abych ji měla dostatek na vše, co potřebuji.

Sdílím s vámi tedy to, co sama žiju a dennodenně si dopřávám.

Kvalitně trávený čas sama se sebou a dobíjení si baterek je základní potřeba

Pokud raději posloucháte, než se díváte na video, tak můžete tady.

Věnujte si 27:12 minut a inspirujte se v tomto podcastu ↓↓↓

Jinak podcast Hurá za poznáním s Markétou najdete jak na Spotify, tak iTunes – Apple Podcasts.

Přeji vám příjemné sledování/poslech.

PS: Od soboty 10.12.2022 až do středeční půlnoci 14.12.2022 běží akce dopravy zdarma v rámci ČR na voňavý balíček jazykového diáře s aromaterapeutickou svíčkou. Tak pokud byste (si) chtěli udělat radost, teď je ten čas. Tuto akci dělám pouze jednou do roka. Vše máte tady >>

Originální jazykový diář s aromaterapeutickou svíčkou se 100% přírodním es. olejem litsea cubeba
Markéta Králová

Online lektorka jazyků (de, fr) a hry na klavír, certifikovaná neuro-lingvistka s praxí od roku 2010.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více než 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře