Jak mi funguje zákon přitažlivosti

Náhledový obrázek - jak mi funguje zákon přitažlivosti

Vesmír mi dává odpovědi

Musím se s vámi podělit o to, co se mi v posledních dnech děje a jak rychle mi Vesmír dává odpovědi. Dva příklady ze všech. Včera moje kamarádka a psycholožka nasdílela zajímavý dokument o menstruaci a ženství, který jsem shlédla, něco si z něj odnesla a utvrdila se ve své vlastní filozofii – jak vnímám své ženství, jak s ním vědomě pracuji apod. Cítila jsem, že kráčím správným směrem.

Ženy jsou propojeny

Když už jsem byla nalazená na tu svoji vlnu ženství, z čista jasna ke mně přišel článek o volné menstruaci. Což pro mě bylo úplně nové poznání, díky článku jsem si rozšířila obzory a také mi přišel určitý AHA moment. Večer jsem pak kontrolovala emaily a přišel mi email od Alice, kde zmiňuje článek o volné menstruaci :) Měla jsem až husí kůži z toho, jak si ty informace, které v danou chvíli potřebuji, přitahuji a jak jsme vzájemně všechny propojené :)

Správné informace si nás najdou

A ono to pokračuje. Jsem z toho úplně nadšená :) Včera jsme měli se skupinou z kurzu sraz a bavila jsem se tam „se spolužačkou“, která tlumočí a učí na gymnáziu němčinu. Zároveň podniká v businessu typu multilevelového marketingu, kde také pravidelně tlumočí. Pozvala mě, ať se přijdu podívat na některou z jejich akcí.

Rozhodně nemám v plánu vstupovat do některé z firem s tímto systémem, každopádně jsem byla zvědavá na německy hovořící lidi, kteří v té firmě přednáší. A jelikož jsou jazyky a zejména němčina a francouzština mojí srdcovou záležitostí, jistě víte proč :) Takže jsem jí řekla, že někdy velice ráda zajdu, poslechnu si němčinu a rozšířím si obzory o nové mediální platformě vstupující na český trh.

No a dnes večer si čtu příspěvek své poradkyně Renaty, která sdílela zkušenost své klientky, která této společnosti věřila, ale měla s ní velice špatnou zkušenost. No a aby se o ní mohla podělit i s ostatními a varovat je, celá tato záležitost byla v pořadu Očima Josefa Klímy.

Určitě tu nebudu rozebírat, zda MLM společnosti ano nebo ne, ani to, zda si klientka mé poradkyně za svoji zkušenost mohla sama, atd. Ale jenom se s vámi chci podělit o to, jak ten zákon přitažlivosti funguje, jak dostávám znamení a jak ke mně vše přichází v tu správnou chvíli a úplně perfektním načasování. Děkuji za to :)

Přitahuji si i ty správné lidi

No a závěrem se chci ještě podělit o to, že mi do života chodí nejenom ty správné informace, ale také lidé. Před měsícem jsem do svého vzdělávacího centra přijala novou lektorku. Začaly jsme se spolu pravidelně stýkat a musím říct, že je úžasná. :-)

Opravdu je to přímo má spřízněná duše. Rozumíme si v takových rovinách, o kterých mluvím pouze se svým partnerem a cca 3 nejbližšími přáteli. Dokonce jsme se společně rozhodly, že vymyslíme i nějakou zajímavou spolupráci a budeme naše vědění předávat dál. Takže Vesmíre, děkuji ti za vše a za všechny, které mi posíláš na cestu. :-)

Markéta Králová

Neuro-lingvistka s praxí od roku 2010, online lektorka jazyků (de, fr) a hry na klavír.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více než 4.500 lidí. Mění zajeté stereotypy v přístupu k jazykům, vede intenzívní jazyko-konverzační kurzy a individuální lekce hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Chceš začít malým krokem hned teď?

Pojď objevit svou VNITŘNÍ MOTIVACI!

Znát své touhy a důvod toho, proč to celé děláte, je pro úspěch v jakémkoli jazyce zásadní. Proč vlastně chcete poznat vámi vytoužený jazyk a ovládat ho? Co toužíte prostřednictvím tohoto jazyka zažít? V čem se potřebujete realizovat? A chcete to skutečně vy sama/sám? Hlavní není CO děláte, ale ODKUD v sobě to děláte. Stáhněte si zdarma relaxační mp3 nahrávku a pojďte se zaposlouchat a prozkoumat, jak to doopravdy máte.


Komentáře