SVÍČKY

Ručně vyráběné svíčky aneb Kouzelná relax chvilka pro pohodu při studiu jazyků.

ZAPALTE SVŮJ PLAMEN POZNÁNÍ

Vytvořila jsem pro Vás jedinečnou kolekci ručně vyráběných, s láskou opečovaných svíček Kouzelná relax chvilka. S uklidňující, ale zároveň soustředění zvyšující
a podmanivě působivou vůní.

SVÍČKA „Kouzelná relax chvilka"

Je dokonalým nástrojem pro vytvoření si klidu, pohodičky a skvělé atmosféry, jež Vás doslova obejme a podpoří při poznávání Vámi vybraného jazyka.

Hezky na něj naladí a s ním propojí. Díky ní dáte svému podvědomí signál, že právě teď je ten správný čas se vybranému jazyku věnovat a opravdu mu tu chvilku své pozornosti darovat.

A to kdykoli, co si svíčku zapálíte :) 

TO SE MI LÍBÍ

Je to taková kotva, díky které si připomenete,
že teď je ten správný čas se do toho pustit!

Třeba při...

čtení nějaké hezké dvojjazyčné knížky či v originálu
sledování oblíbeného seriálu v jeho originálním znění
popovídání si se svým lektorem jazyka přes Skype
přelouskání si pár cvičení ve své oblíbené aplikaci
poslechnutí si nového dílu zahraničního podcastu
vytvoření si několika nových jazykových kartiček apod.

MOJE ZKUŠENOSTI

Miluji své jazykové rituály. Chvilky, které mám spojené s poznáváním jazyků,
něčím osobním a příjemným, přičemž mi je dobře a cítím se uvolněně.
Právě tak podporuji uložení si informací do dlouhodobé paměti. 

Ručně vyráběná SVÍČKA

K vytvoření těch správných podmínek při studiu a poznávání nového mi často pomáhá hřejivý bylinkový čaj, měkká deka, vhodně zvolené studijní materiály, co mě baví, a právě naše voňavá zdravá svíčka.

Ta je skvělou pomocnicí při vytvoření si této úžasné pohodové atmosféry a uvolňujícího prostředí, které je ke studiu zapotřebí. Svíčka vám vykouzlí relax chvilku, díky níž se na studium budete těšit.

Anebo si s ní vychutnáte jen chvilku klidu pro sebe samotné po náročném dni.

Jaký příběh stojí za vznikem svíčky?

PŘÍBĚH NAŠÍ SVÍČKY

NAŠE SVÍČKY POVZBUDÍ VAŠI PRODUKTIVITU A SMYSLY!

JAK?

Pomocí aromapsychologie a 100% přírodního esenciálního oleje litsea cubeba s nádhernou citrusovou vůní.
Zvyšuje koncentraci.
Posiluje psychiku.
Uvolňuje od stresu.
Navozuje relax.

PŘÍBĚH SVÍČEK

Proč se na stránkách, kde se dočtete hlavně o učení jazyků a hry na piano, nacházejí svíčky? Vše spolu totiž velmi úzce souvisí:) Přečtěte si příběh svíček.

Zdá se vám, že jazyky se dají naučit pouze tak, že si s tlustou učebnicí sednete za stůl, vypisujete si z ní poznámky ke gramatice, memorujete si samostatně napsaná slovíčka pod sebou ve sloupečku a doplňujete si nudná cvičení, kterým pro kontrolu nemáte ani klíč?

Pojďme tohle změnit! :)

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak, a to navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe?

PROZRADÍM VÁM JAK

SLOŽENÍ SVÍČEK

Nabízím vám svíčky dvojí velikosti. Větší o obsahu 180 ml a menší o obsahu 120ml. Oba druhy v hnědé sklenici, tzv. lékovce, s černým plastovým víčkem.

100% přírodní rostlinný vosk z kvalitních čistých sójových bobů z USA s certifikátem kvality.

Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Je zdravotně nezávadný, vegan a netestovaný na zvířatech.

Složení svíčky ani složky jejich složek neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály.

Svíčky obsahují vysoko vibrační 100% přírodní esenciální olej litsea cubeba.


Knoty jsou z bavlny s přidaným papírovým jádrem, které zajistí rovnoměrné hoření. Svíčky hoří o polovinu pomaleji než běžné parafínové svíčky stejné velikosti a při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí.

Svíčka je zdobená mnou vlastnoručně nasbíranými, usušenými bylinkami a květinami pocházející z okolí francouzského Peyrolles en Provence. A jako závoj větší svíčky je použita francouzská krajka.

Etikety svíček tiskneme na recyklovaný papír a všechny naše skleničky mají atestaci na použití v potravinářství.

MŮJ ZÁMĚR PŘI TVOŘENÍ SVÍČEK

Každá svíčka mi minimálně pětkrát prošla pod rukama a jejich tvoření od nápadu po realizaci mi zabralo šest měsíců. Osobně jsem kontrolovala jejich kvalitu včetně těch nejmenších detailů. Po dobu jejich tvoření jsem si zpívala různojazyčné písničky, těšila se z toho procesu a otiskávala do nich svůj záměr. Všude to tak nádherně vonělo a všichni, kteří místností prošli, se zastavovali a byli překvapení, jak nádherná vůně to je a jak blahodárně na ně působí.

 

Mými záměry bylo, aby vám svíčky byly podporou při studiu jazyků a poznávání nového. Abyste se v jejich přítomnosti cítili dobře. Abyste se na své jazykové rituály s naší svíčkou těšili. Aby vám provoněla prostor, ve kterém jste a udělala ho útulnějším. Aby zvýšila vaši produktivitu, ale zároveň vás stáhla do relax stavu. Aby se vám kouzlil úsměv na tváři jen při pohledu na ní a srdíčko začlo víc bušit. Aby vám bylo prostě dobře. A aby ten čas strávený s jazyky pro vás nebyl nudnou prudou, ale chvilkami, na které se budete těšit celý den. A třeba, abyste s nějakým jazykem začli randit, pokud to ještě neděláte. :-)

 

Tvořila jsem je s láskou a skutečně ryzí energií radosti.
A je to z nich cítit. Podívejte...

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčku jistě nenechávejte bez dozoru a pozor na šmátravné dětské ručičky.

  • Zapalujte svíčku vždy minimálně na 30 min tak, aby mohla rovnoměrně hořet a aby se stihla pořádně rozvonět. Ideální doba hoření je mezi 30 až 120 minutami.
  • Udržujte délku knotu zhruba na 3 mm, pokud bude delší, nůžkami ho jednoduše zkraťte. 
  • Nezapomínejte pravidelně větrat, pokud vám svíčka hoří, a při jejím zhasínání se ujistěte, že z knotu nekouří černý dým, který je škodlivý.
  • Když svíčku sfouknete, nemanipulujte s ní a nechte vosk vychladnout. Potom ji opět uzavřete víčkem.

Až svíčka celá vyhoří, zkuste skleničce najít nové využití - posloužit může třeba jako zásobárna pro koření, semínka nebo kancelářské svorky. Milovníci pokojovek do ní můžou zasadit třeba řízek květiny!

KOLIK SVÍČKY STOJÍ?

VELKÁ svíčka 550 Kč

180ml

MALÁ svíčka 380 Kč

120 ml

Vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu prvotřídní ruční práci,
máme počet kusů limitovaný.

POZNÁVAT JAZYKY LZE I JINAK,
A TO POMOCÍ JAZYKOVÝCH RITUÁLŮ

Znáte jen to nudné biflování se gramatiky nad tlustou učebnicí? A také ten pocit, že za týden už z toho nevíte ale vbůec, vůbec nic? A když na vás někdo promluví, ztuhnete jak rampouch a nevydolujete ze sebe ani hlásku? Často také máte strach, že uděláte chybu nebo něco špatně vyslovíte? Je to tak?

Tak takhle ne. Pokud se chceme posunout dál, vždy je třeba přijmout svůj aktuální stav. Bez toho není růstu. Pojďte se tedy podívat na své zacyklené myšlenky a už si sami před sebou přiznejte, že:
To, jak jste poznávali jazyky doteď, není efektivní cestou k opravdovým výsledkům.
Způsob, jakým cizí jazyky poznáváte, Vás prostě nebaví, a to je možná také důvod, proč se mu nevěnujete a neustále ho odsouváte až na potom.
Nebo Vám nezbývá dostatek času ani pro sebe, natož na Váš vytoužený jazyk, ačkoliv byste si to ze srdce tak moc přáli.
Ve skrytu duše Vás už tak štve, že jedete spoustu let stále ve stejných kolejích a Vaším vybraným cizím jazykem pořád neumíže komunikovat.
Pochybujete o sobě, nadáváte si a neustále srovnáváte své jazykové výkony s ostatními, ale chybí Vám energie sebekritiku překonat?
Potřebujete dlouhodobě v přístupu k poznání jazyka změnu, ale vůbec nevíte jak začít, jaký postoj k tomu zaujmout a jak opravdu vydržet?
A v neposlední řadě už máte plné zuby odkládání sama sebe, protože cítíte, jak moc jste unavená a chybí Vám chvilka klidu a pohody?
Rozumím Vám. Je to frustrující, možná máte pocit, že je to Vaše vina a připadáte si, že na to nemáte hlavu a cítíte se z toho špatně. Vnímáte to jako horu, na kterou se nedá vylézt.

VIDÍTE SE V TOM ASPOŇ TROŠKU I VY?

I já jsem v tom roky hledala řešení jak pro sebe, tak pro své klienty, aby pro ně čas strávený s jazykem nebyl pruda a nuda spojená s nechutí a povinností, ale spíše něco, na co se budou těšit a co jim bude dělat radost a dobíjet barerky. A povedlo se mi to:)

Prozradím vám, že jazyky se můžete učit jinak a navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe!

Nejspíš už jste četli spoustu pouček o svém přístupu, přelomových metodách, zázračných kurzech, díky nimž se jen za pár hodin času posunete o úroveň výš apod. Jenže na rovinu… Fungovalo Vám to? Jaká byla realita a co to přineslo Vám i Vašemu jazyku?
Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím nepohli z místa, často o sobě pochybujete, řešíte to, zda na jazyky máte nebo nemáte talent, a když se Vám zdá, že někdo ovládá ten jazyk, co chcete Vy, mnohem lépe než Vy, cítíte se na nic a úplně blbě?
Kolikrát jste snili o tom, že se to třeba jednou změní a Vy se přece jen v tomto jazyce s přehledem domluvíte a vykomunikujete si všechno, co budete potřebovat? A navíc se přitom budete cítit dobře, uvolněně, pohodově a sebevědomě?

Snili jste o tom někdy?