Příběh Hvězdy a Anděla

Příběh anděl, náhledový obrázek

Byla jednou jedna králova dcera, zářivá Hvězda, která žila krásným životem na úpatí hor v panenské přírodě se spoustou jezer a rajskou zahradou. Měla vše, na co pomyslela a lidé ji měli rádi. Vše, co v životě dělala, dělala s největším zaujetím, celým srdcem a naplno. Milovala pohyb na čerstvém vzduchu protkaným slunečními paprsky, ranní koupání v jezeře, mluvila s oblohou, rostlinami, stromy, zvířaty a lidmi, poslouchala zvuky vodopádů, tančila a zpívala v rose s vílami při svitu měsíce.

Příběh hvězdy a anděla do příspěvku

Hvězda se zamilovala do Anděla, který ji čas od času navštívil. Vždy, když byli spolu, ponořili se do krás svých vnitřních životů a užívali si každého nádechu a výdechu, který jim byl darem z vesmíru dán. Jako by čas přestal existovat. Hvězda se se svým Andělem cítila v bezpečí. Milovala, když jí svými křídly objal, přitiskl jí ke svému tlukoucímu srdci a něžně políbil do vlasů…

Byla takový světomil. Dávala každému najevo svoji lásku, pochopení a vhledy pro rozzáření té nejčistší podstaty bytí. Její nejbližší včetně rytíře jí vybraného jí ale nerozuměli, tak se Hvězda setkávala s uzavřeností a nepochopením. Jednoho dne ji zavřeli do věže, protože ji chtěli provdat a chtěli, aby se chovala tak, jak se od královské dcery a následnice trůnu očekává. Hvězda chřadla a přestala zářit. Nebyla šťastná, nedostávalo se jí toho celistvého pocitu, že to, jaká je a co dělá, je absolutně v pořádku, nechala se zavřít v iluzi a víře, že ve věži je krásnější život než tam venku v podhradí. Časem si na tento způsob života zvykla a vnitřně potlačila svoji osobnost.

Příběh hvězda a anděla, hrad

Cítila, že jí chybí láska. Ten pocit, že jí někdo bezpodmínečně, v plné nadpozemské lásce, miluje. Takovou, jaká je a rozumí jí jako její Anděl. Ona toužila po tom lásku opětovat a sdílet svůj svět s někým, kdo má podobné vnímaní jako ona a touží po vzájemné výměně a obohacování se. Potřebovala živou, spalující, vášnivou a zároveň něžnou lásku a povýšit svůj smysl života na vyšší úroveň tím, že bude s někým prožívat nekonečný proud života. Potřebovala zpět svojí svobodu a cítit vítr ve vlasech. Tak se rozhodla skončit svoje žití ve věži a utekla. Byla odhodlaná obětovat svému odchodu a objevení nového života všechno. Stálo jí to dost sil, ale byla šťastná, spokojená a byla sama se sebou v té nejhlubší podstatě. Začala opět zářit.

Příběh hvězda a anděl, západ slunce

A pak se stal zázrak. Vesmír jí seslal zpátky do života Anděla. Snesl se k ní z nebe, roztáhl svá křídla, láskyplně ji objal a políbil. Hvězda začala zářit ještě intenzivněji. Společně létají a vznáší se ve snesitelné lehkosti bytí, koupou se v oceánu lásky, porozumění, klidu, svobody, harmonie, úcty, respektu a cítí vzájemné propojení. Takové propojení, které zažijete snad jen jednou za život. Učí se od sebe a posouvají svoje bytí na vyšší úroveň.

Příběh hvězda a anděl, srdce

Hvězda je na svého Anděla náležitě pyšná, je vděčná a děkuje vesmíru za každý okamžik, který s ním může strávit. Miluje ho celým svým srdcem. On jí dává pochopit svět a život z takového úhlu pohledu, který je pro ní novou dimenzí bytí. Dává jí pocítit, jaká je opravdová, skutečná a živá láska. Je to bytost, která jí ukazuje, že není nic důležitějšího, než práce na sobě samém a nebát se projevit svoji skutečnou tvář. Bez žádné masky, bez přetvářky, bez studu, bez svíravých pocitů z toho, zda budeš přijat. Zkrátka být a žít. Naplno. Každou vteřinu. Teď a tady.

A to je jejich nový svět, nový start :-)

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (de, fr) a hry na klavír, certifikovaná neuro-lingvistka s praxí od roku 2010.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více než 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře