JAZYKOVÉ rituály

Studium jazyka v relaxu a s časem na sebe. Proměň svou každodenní rutinu na kouzelné chvilky, které Tě fakt budou bavit.

JAZYKOVÉ rituály

Studium jazyka v relaxu a s časem na sebe. Proměň svou každodenní rutinu na kouzelné chvilky, které Tě fakt budou bavit.

Znáte jen to nudné biflování se gramatiky nad tlustou učebnicí? 

Zdá se vám, že jazyky se dají naučit pouze tak, že si s tlustou učebnicí sednete za stůl, vypisujete si z ní poznámky ke gramatice, memorujete si samostatně napsaná slovíčka pod sebou ve sloupečku a doplňujete si nudná cvičení, ke kterým pro kontrolu nemáte ani klíč?

Znáte také ten pocit, že za týden už z toho nevíte ale vůbec, vůbec nic?

Při téhle představě vás přejde veškerá chuť se tomu věnovat a investovat do toho dál svou energii? A ještě o to víc, když se cítíte unavení?

Pojďte se podívat na své zacyklené myšlenky a už si sami před sebou přiznejte, že to, jak jste poznávali jazyky doteď, není efektivní cestou k opravdovým výsledkům. Anebo že...:

Způsob, jakým cizí jazyky poznáváte, vás prostě nebaví, a to je možná také důvod, proč se mu nevěnujete a neustále ho odsouváte až na potom.
Nezbývá vám dostatek času ani pro sebe, natož na váš vytoužený jazyk, ačkoliv byste si to ze srdce tak moc přáli.
Ve skrytu duše vás už tak štve, že jedete spoustu let stále ve stejných kolejích a vaším vybraným cizím jazykem pořád nekomunikujete.
Pochybujete o sobě, nadáváte si a neustále srovnáváte své jazykové výkony s ostatními, ale chybí vám energie sebekritiku překonat?
Potřebujete dlouhodobě v přístupu k poznání jazyka změnu, ale vůbec nevíte jak začít, jak celé své studium uchopit a jak opravdu vydržet?
A v neposlední řadě už máte plné zuby odkládání sama sebe, protože cítíte, jak moc jste unavená a chybí vám chvilka klidu a pohody?

A možná si odpovíte „JO, TO JE FAKT"
i v následujících bodech...

Nejspíš už jste četli spoustu pouček o svém přístupu, přelomových metodách, zázračných kurzech, díky nimž se jen za pár hodin času posunete o úroveň výš apod. Jenže na rovinu… Fungovalo vám to? Jaká byla realita a co to přineslo vám i vašemu jazyku?
Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím nepohli z místa, často o sobě pochybujete, řešíte to, zda na jazyky máte nebo nemáte talent, a když se vám zdá, že někdo ovládá ten jazyk, co chcete vy, mnohem lépe než vy, cítíte se na nic a úplně blbě?
Kolikrát jste snili o tom, že se to třeba jednou změní a vy se přece jen v tomto jazyce s přehledem domluvíte a vykomunikujete si všechno, co budete potřebovat? A navíc se přitom budete cítit dobře, uvolněně, pohodově a sebevědomě?

Je to frustrující. Možná máte pocit, že je to vaše vina a připadáte si, že na to nemáte hlavu a cítíte se z toho úplně na nic. Vnímáte to jako horu, na kterou se nedá vylézt. 

POZNÁVÁTE SE V TOM, ŽE ANO?

Je fajn si narovinu a otevřeně říct, jak to teď máte. Pokud se chceme posunout dál, vždy je třeba přijmout svůj aktuální stav. Bez toho není růstu.

I já jsem v tom roky hledala řešení jak pro sebe, tak pro své klienty, aby pro ně čas strávený s jazykem nebyl pruda a nuda spojená s nechutí a povinností, ale spíše něco, na co se budou těšit, co jim bude dělat radost a dobíjet baterky. A povedlo se mi to. :-)

Jsem si jistá, že by se vám mnohem více líbil tento scénář...

 • Mám dostatek energie na všechno, co potřebuji.

TAK TO POJĎME ZMĚNIT!
MŮŽETE TO MÍT KONEČNĚ JINAK I VY.

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak, a to navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe?

POZNÁVAT JAZYKY LZE I JINAK,
A TO POMOCÍ JAZYKOVÝCH RITUÁLŮ

S příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe.

Jenže JAK na to prakticky?

Na to vám dám odpovědi a návod. Vše se ode mě dozvíte v přednášce...

Jazykové rituály jako cesta k emocionální pohodě a vyrovnanosti

Zkrátka, abyste se nudných přístupů vyvarovali a nastavili si jiná pravidla, která vám poznávání jazyků zpříjemní a přinesou úplně jiné výsledky, než jste měli doposud.

ON-LINE KURZ

Jazykové rituály jako cesta
k emocionální pohodě a vyrovnanosti

Prozradím vám v ní, jak se jazyky můžete učit jinak a navíc s příjemným relaxem
a pohodově stráveným časem pro sebe.

Dozvíte se v něm:

 • Co je to jazykový rituál
 • S čím nám může pomoci a jeho dopady na psychiku
 • Jak si takový jazykový rituál vytvořit
 • Jak ho využít na maximum a na co si dát pozor
 • Jak vše správně uchopit ve funkčním systému
 • Mé tipy a doporučení

Mluvím v něm také o...:

 • aromapsychologii a o tom, jak působí na náš mozek
 • co znala už i šlechta a využívala ve svém studiu pro lepší výsledky

Zažijete v něm...:

 • Na vlastní kůži si projdete technikou, která vám okamžitě mění náladu, pocity a emoce

V kurzu se s vámi dělím o...:

 • jedno zásadní uvědomění, díky kterému se dokážete posunout z místa
 • své zkušenosti s poznáváním jazyků
 • jak si to udělat pohodové a dobíjející i přes kolotoč každého dne
 • jak zvýšit výkonost svého mozku a podpořit dlouhodobou paměť a další

Co vám kurz přinese?

 • Na studium a jazyk se budete těšit, protože to pro vás nebude jen nutná pruda, ale opravdu kvalitně strávený čas, který vám dobije baterky
 • Více energie
 • Zlepšení svých každodenních návyků

Je to taková kotva, díky které si připomenete, že teď je ten správný čas se do toho pustit.
Třeba při...

čtení nějaké hezké dvojjazyčné knížky či v originálu
sledování oblíbeného seriálu v jeho originálním znění
popovídání si se svým lektorem jazyka přes Skype
přelouskání si pár cvičení ve své oblíbené aplikaci
poslechnutí si nového dílu zahraničního podcastu
vytvoření si několika nových jazykových kartiček apod.

Kdo Tě provede?

Markéta Králová je neurolingvistka, on-line lektorka francouzštiny, němčiny a hry na piano s více jak třinácti letou praxí.

Věří tomu, že jakýkoli jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to, a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto infomace dělí.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte. :-)

Jazyky propojuje s psychologií, kognitivními vědami a hudbou.

Provází ženy a muže intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a pomáhá měnit zajeté stereotypy v přístupu k poznávání jazyků.

CENA?

Méně, než je za jeden čistící hadřík od Applu, nebo jedna cestovní skládací láhev. Možná, že někomu cestovní láhev změnila život, nicméně investice do této přednášky má mnohem větší potenciál a přesah pro každodenní život a studium a hlavně pro to, jak se cítíš. A to za to fakt stojí.

Tuto on-line přednášku Jazykové rituály jako cesta k emocionální pohodě
a vyrovnanosti 
můžeš mít za 590 CZK/25 EUR.

VYTVOŘTE SI TY SPRÁVNÉ PODMÍNKY PŘI STUDIU

„Miluji své jazykové rituály. Chvilky, které mám spojené s poznáváním jazyků, něčím osobním a příjemným, přičemž mi je dobře a cítím se uvolněně. Právě tak podporuji uložení si informací do dlouhodobé paměti."

„K vytvoření těch správných podmínek při studiu a poznávání nového mi často pomáhá hřejivý bylinkový čaj, měkká deka, vhodně zvolené studijní materiály, co mě baví, a právě naše voňavá zdravá ručně vyráběná svíčka.

Ta je skvělou pomocnicí při vytvoření si této úžasné pohodové atmosféry a uvolňujícího prostředí, které je ke studiu zapotřebí. Svíčka vám vykouzlí relax chvilku, díky níž se na studium budete těšit. Anebo si s ní vychutnáte jen chvilku klidu pro sebe po náročném dni.

No a jak to vůbec začalo a jaký příběh stojí za vznikem svíčky? Pojďte si ho přečíst..."

CHCI PŘEDNÁŠKU

Hranice mého jazyka znamenají limity mého světa.

Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale jiný svět.

Tak ho se mnou pojďte objevit.